GROENE VINGERS GEVRAAGD!

Cordaad Welzijn biedt praktische ondersteuning aan mensen die het zelf niet meer kunnen. Naast hun klussendienst wil Cordaad nu ook een tuindienst opzetten: een pool van vrijwilligers die in Valkenswaard, in de gemeente, kleine klussen in de tuin willen doen. 


Het gaat om kleine tuinklussen, zoals onkruid wieden, snoeien en een pad vrij maken van overhangende takken. De werkzaamheden zijn flexibel en naar eigen agenda in te plannen en beperken zich tot maximaal 2 uur per tuin.

We hebben jou nodig!

Heb jij groene vingers en wil je graag iets voor een ander doen? Neem dan contact met ons op! De mensen waar je vrijwilligerswerk voor doet, zijn je heel dankbaar en de koffie staat vaak al klaar als je komt.


Wat bieden we jou?

We vinden het belangrijk om goed voor onze vrijwilligers te zorgen en willen graag dat jij je thuis voelt bij onze organisatie. We bieden je daarom vrijwilligerswerk dat aansluit bij interesses en talenten. Ook bieden we workshops en trainingen aan zodat je jezelf kunt ontwikkelen. Én, je wordt onderdeel van een team vrijwilligers/medewerkers. Als je vrijwilliger bent voor deze klus val je bovendien onder het vrijwilligersbeleid van Cordaad Welzijn. Je bent dan verzekerd. Een VOG-verklaring is verplicht voor onze vrijwilliger


Aanmelden?

Vind je het leuk om af en toe iets wat tuinklussen voor iemand te doen die dat zelf niet meer zo goed kan? meld je dan aan! We horen graag van je!


Bericht delen?

door Marcel Thiels 10 februari 2025
Waarschuwing gemeente
door Marcel 6 februari 2025
Valentijns diner 13 februari
door Marcel 6 februari 2025
Huiskamer 12 februari
door Marcel 6 februari 2025
Vrijwilligers gevraagd
door Marcel 6 februari 2025
Lunchen 20 febr.
door Voorzitter Hoge akkers 6 februari 2025
Koersballen
door Voorzitter Hoge akkers 7 januari 2025
Activiteiten bij kempenhof
door Voorzitter Hoge akkers 2 januari 2025
Lunchen 16 januari
door Voorzitter Hoge akkers 2 januari 2025
Huiskamer 8 januari
door Voorzitter Hoge akkers 27 december 2024
Nieuwjaar 2025
Meer posts
Share by: